הלבנת שיניים בירושלים - לשיניים לבנות כמו שתמיד רציתם

הלבנת שיניים בירושלים - מרפאת השיניים של סטלה הייזלר בתלפיות ירושלים

כולנו נולדים עם שיניים לבנות ורוצים לשמור עליהן כאלה לאורך כמה שיותר זמן. אלא שבאופן טבעי, במהלך השנים, השיניים משנות אט אט את צבען כתוצאה מסיבות שונות. מזונות המכילים צבעי מאכל, משקאות תוססים, קפה, אלכוהול, עישון וחומרים אחרים, כמו גם חיידקים ומחלות בחלל הפה, הופכים את השיניים מלבנות לצהבהבות, ולעיתים אף עם כתמים חומים. טיפול הלבנת שיניים בירושלים מאפשר להחזיר את הגלגל לאחור.

איך מלבינים שיניים?

המונח המדויק הוא למעשה לא הלבנת שיניים אלא הבהרת שיניים, משום שכל מטופל/ת מגיב/ה אחרת לחומרים שבהם נעשה שימוש. כלומר לא ניתן להבטיח שהשיניים יהיו צחורות כשלג בסיום התהליך, אבל ברוב המקרים ניתן לקבל הבהרה מסוימת של צבע השיניים.

לפני ביצוע הלבנת שיניים מומלץ לבצע טיפול שיניים בכל חלל הפה, כולל הסרת אבנית וניקוי סוגים שונים של לכלוך שעשויים להשפיע על צבע השיניים. הדבר נכון במיוחד אם המטופל/ת צפוי/ה לעבור בעתיד הרכבת כתרים – שכן תהליך ההלבנה משפיע רק על שיניים טבעיות ולכן מוטב להתאים את צבע השיניים המלאכותיות לאלה של השיניים (ולא את צבע השיניים הטבעיות לצבע הכתרים).

תהליך הלבנת השיניים עצמו נחלק למספר חלקים. ראשית, במרפאת השיניים של ד”ר סטלה הייזלר, אנו לוקחים מידות של שתי הלסתות ומכינים סדים אישיים לכל מטופל/ת על פי המידות האישיות. בנוסף אנו נותנים למטופל/ת ערכת הלבנת שיניים ביתית הכוללת חומר הלבנה במזרקים, ומבצעים הדרכה על אופן השימוש. בשלב הבא על המטופל/ת לבצע את המשך התהליך בבית באופן עצמאי: שעתיים בכל יום למשך שבועיים.

מה עושים אחרי הלבנת שיניים?

לאחר טיפול הלבנת שיניים בירושלים, השיניים הופכות רגישות מאוד להכתמה, ולכן מומלץ שלא לאתגר אותן עם מאכלים ומשקאות המכילים צבעי מאכל. מומלץ גם להימנע מקפה, תה, משקאות תוססים, ובאופן כללי עדיף לשתות כמה שיותר מים. מומלץ גם להימנע מעישון במהלך התקופה שאחרי הטיפול (ובכלל).

למה לעשות הלבנת שיניים בירושלים במרפאה אם אפשר לבד בבית?

אמנם ניתן היום לרכוש ערכות הלבנת שיניים בירושלים לשימוש ביתי או משחות שיניים המכילות חומרי הלבנה, אבל ריכוז החומר הפעיל בהן נמוך ולכן האפקטיביות שלהן מוגבלת. הן יכולות לשמש את המטופל/ת לצורך תחזוקה ושימור התוצאות לאורך זמן, אך מוטב שלא להסתמך עליהן כצעד ראשון בדרך לשיניים לבנות יותר. הטיפול במרפאה, מהפיקוח של רופאת השיניים וייצור הסדים המותאמים אישית, ועד מילוי ההנחיות בקפידה בבית, מאפשר להשיג תוצאות טובות יותר בזמן קצר יותר.

הלבנת שיניים: תופעות לוואי

במהלך ולאחר תהליך הלבנת שיניים, השיניים עשויות לסבול מרגישות יתר לטמפרטורות גבוהות ונמוכות (בעיקר לקור), ואם נוצר מגע בין חומר ההלבנה לבין החניכיים, תיתכן תחושת צריבה קלה. יכולים להיות גם שינויים קלים בחוש הטעם. בכל מקרה חשוב לזכור שמדובר בתופעות קלות שאמורות לחלוף מעצמן.

מחפשים הלבנת שיניים בבית? בואו לבקר במרפאת השיניים שלנו בירושלים ונדריך אתכם לגבי התהליך באופן מדוייק ופרטני. אנחנו בטוחים שתאהבו את התוצאה! לא משוכנעים? בקרו בעמוד “הלבנת שיניים בירושלים – תמונות לפני ואחרי” כדי לראות תוצאות של מטופלים ומטופלים אחרים.

×
js_loader

אתם כבר פה.
למה שלא תזמינו תור לפגישת ייעוץ?

"*" אינדוקטור שדות חובה

שם*
הרשמה לניוזלטר
שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

שניה לפני שאתם עוזבים,
הזמינו תור לפגישת ייעוץ!

"*" אינדוקטור שדות חובה

שם*
הרשמה לניוזלטר
שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
התחילו שיחה בוואצאפ
צריכים עזרה?
היי 👋
איך אנחנו יכולים לעזור לך?