ציפוי חרסינה לשיניים - מחיר, פרטים, תמונות לפני ואחרי

ציפוי חרסינה לשיניים בירושלים

ציפוי חרסינה לשיניים נועד להעניק מראה טבעי לשן פגועה. ציפוי שכזה, המכונה גם “ציפוי שיניים למינייט“, הוא אחד מן הטיפולים הפופולריים ביותר בתחום רפואת השיניים בישראל ובעולם, וכמובן אחד מן הטיפולים הניתנים במרפאת השיניים של ד”ר סטלה הייזלר – רופאת שיניים בירושלים.

קיימים מספר סוגים שונים של ציפויי חרסינה, אבל ההבדלים ביניהם מינוריים ואינם משפיעים באופן מהותי על מראה השיניים, על האיכות או על מחיר ציפוי שיניים.

בואו ללמוד כמה עולה הטיפול, מה יתרונותיו, כמה זמן מחזיק הציפוי ובנוסף – תמונות ציפוי חרסינה לפני ואחרי של המטופלים שלנו.

מי קהל היעד?

אם התבצע טיפול הלבנת שיניים שלאחריו התוצאה לא מספיק בהירה בעיני המטופל/ת, אם קיימת שן שנשברה כתוצאה מחבלה כמו תאונה או נפילה, או אם יש מצב של אובדן חומר שן כתוצאה ממחלת העששת – ואפילו אם כל השיניים בריאות אבל יש ביניהן שיניים עקומות או שקיימים ביניהן רווחים, ניתן להדביק על השיניים ציפוי חרסינה כדי ליצור מראה של שיניים יפות יותר. 

אילו מקרים מתאימים לציפוי חרסינה?

  • סגירת רווח בשיניים – ניתן להשתמש בציפוי חרסינה כדי לסגור רווחים קטנים בין השיניים כאשר אין צורך ביישור שיניים (פלטה).
  • השלמת שיניים סדוקות ושיניים שבורות – ציפויי חרסינה לשיניים יכולים לתקן שיניים שנשברו או נסדקו, ולגרום להן להיראות שלמות ובריאות שוב.
  • שיפור אסתטיקת השיניים – שיניים לא אסתטיות הן לא מראה נעים ולעתים אף מביך עבור אנשים מסוימים. על ידי שימוש בציפוי, ניתן ליצור שיניים אסתטיות שתוכלו להתגאות בהן.
  • שיפור גוון השיניים – אם השיניים מוכתמות או דהויות – עקב טיפולי שורש, תרופות מסוימות, עודף פלואוריד וכדומה – ציפוי שיניים יכול לספק מראה בוהק ולבן.
  • שיניים לא מיושרות או בעלות צורה לא סדירה – ניתן לגרום לשיניים שאינן אחידות, בעלות צורה לא סדירה או שיש להן בעיות יישור קלות להיראות בצורה מושלמת וישרה עם ציפויי חרסינה לשיניים..
  • שינוי גודל השיניים – אם יש שיניים בגדלים שונים, ניתן ליצור גדלים שווים על ידי שימוש בציפוי חרסינה
  • שיניים שחוקות שיניים שנשחקו עם הזמן (ברוקסיזם) בעקבות תהליך ההזדקנות הטבעי של השיניים, ניתנות להחזרה לגודלן הטבעי באמצעות ציפוי חרסינה.

כיצד מתבצע הטיפול?

במקרה שבו הוחלט על טיפול יש לבצע הכנה של השיניים: הציפוי עצמו נוצר בהתאמה לשן שעליה הוא אמור להיות מודבק בהמשך על פי מודל ממוחשב או בעזרת מודל גבס.

צבע הציפוי מותאם לצבע השיניים הסמוכות לשן המטופלת, כדי ליצור בסופו של דבר מראה הומוגני ואחיד של השיניים.

בשלב הבא, בדרך כלל רופאת השיניים מסירה שכבה דקיקה מאוד של מעטפת השן. לרוב מדובר בשיוף עדין ביותר, ולעיתים אף אין בכך צורך.

לאחר מכן הרופאה מדביקה על השן ציפוי דק מאוד של חרסינה באמצעות דבק מיוחד שמחבר את השן הטבעית עם החרסינה שבציפוי.

בהזדמנות זו ניתן גם לבצע התאמות ושיפורים בצורה, בצבע או בממדי הציפוי וכך ליישר שיניים עקומות במקצת או לסגור רווחים קלים בין שיניים, כך שנוצר מראה שיניים אסתטי.

כל התהליך כולו מצריך מן המטופל/ת מספר מצומצם מאוד של ביקורים במרפאה: בדרך כלל שניים או שלושה לכל היותר.

יתרונות מרכזיים

מטופלים רבים שלנו המתעניינים בציפוי חרסינה לשיניים בירושלים שואלים אודות היתרונות בטיפול שכזה.

היתרון המשמעותי ביותר של ציפוי חרסינה בשיניים, המכונה גם ציפוי למינייט, הוא העובדה שמדובר בהשחזה מינימלית של חומר שן.

השכבה שמשויפת מן השיניים היא שכבה דקה ביותר, ואז מודבק הציפוי.

יתרון נוסף של ציפוי שיניים למינייט הוא ששיטת הציפוי הופכת את החומר לחלק מהשן עצמה.

כלומר השן עצמה הופכת לחזקה יותר, עמידה בפני שחיקה או שינוי צבע, וזאת לאורך זמן רב מאוד.

בדרך כלל הסיבה היחידה להחליף את ציפוי החרסינה הינה רק במקרה שבו יקרו שינויים כלשהם בחלל הפה, כמו התפתחות עששת שיניים הסמוכות, אובדן שיניים או דלקת חניכיים.

בהשוואה לסוגי ציפוי אחרים, כמו ציפוי קומפוזיט, ציפוי החרסינה אמנם נחשב יקר יותר – אבל גם איכותי יותר ועמיד לזמן רב יותר.

ציפוי חרסינה לשיניים לפני ואחרי

לא מאמינים עד כמה התוצאות מדהימות ומחוללות שינוי אמיתי ואיכותי במראה השיניים?

יש לנו גלריה שלמה של תמונות לפני ואחרי, המציגות תוצאות שהשגנו עבור מטופלים רבים אצלנו במרפאת השיניים שלנו בירושלים, אבל כדי לא להשאיר אתכם מסוקרנים, הנה כמה דוגמאות לציפוי חרסינה שעשינו למטופלים שלנו.

לחצו על כל תמונה ותמונה להגדלה.

ציפוי חרסינה לתיקון שן שבורה
ציפוי חרסינה לתיקון שן שבורה
ציפוי להחלפת כתרים
החלפת 2 כתרים ישנים באמצעות 2 ציפויי חרסינה לצורך קבלת מראה אסתטי וכיסוי האפרוריות שנוצרה סביב החניכיים בכתרים הישנים בגלל הנסיגה
ציפוי חרסינה לשיניים חתוכות, שיניים שבורות ושיניים שחוקות
שיפור האסתטיקה של השיניים באמצעות ציפויי חרסינה לשיניים
שימוש בציפוי לשיפור מראה לא אסתטי
שימוש בציפוי חרסינה לשיפור מראה לא אסתטי כתוצאה משחזורים קידמיים במרפאות אחרות, שיחזורים ששינו צבע וצורה שהשתנתה בין שן לשן. עשינו ציפוי חרסינה כדי לשפר את הצבע, הצורה והאחידות של השיניים וקבלת חיוך הרמוני
ציפוי לשיניים שחוקות
ציפוי חרסינה לבניית חומר השן שאבד בגלל שחיקת יתר. יחד עם זאת יצרנו אחידות וסידור צפיפות השיניים ושיפרנו את המראה האסתטי של השיניים

שאלות ותשובות

באופן טבעי, השאלה הנפוצה ביותר בנוגע לטיפול נוגעת לעלות שלו. כדי להבין כמה עולה טיפול, צריך להבין שהמחיר שלו מורכב ממספר גורמים כגון סוג הציפוי, מספר השיניים, הניסיון המקצועי, מורכבות המקרה ועוד. אנחנו מזמינים אתכם לקבוע אצלנו פגישת ייעוץ על מנת להרכיב לכם הצעת מחיר מדוייקת ואישית, אבל כדי שתקבלו תמונה כללית – המחיר הממוצע לטיפול הוא בסביבות 4,000 ש”ח לשן.

עמידות הציפוי היא דבר משתנה, אשר תלוי במספר גורמים, אולם באופן כללי – הציפוי מחזיק בין 15 ל-20 שנה. על-מנת להפיק את המיטב מציפוי החרסינה החדש שלכם, יש להגיע לביקורת ולניקוי מקצועי פעם בחצי שנה, ותחזוקה שוטפת הכוללת צחצוח שיניים נכון ושימוש בחוט דנטלי לניקוי בין השיניים.

×
js_loader

אתם כבר פה.
למה שלא תזמינו תור לפגישת ייעוץ?

"*" אינדוקטור שדות חובה

שם*
הרשמה לניוזלטר
שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

שניה לפני שאתם עוזבים,
הזמינו תור לפגישת ייעוץ!

"*" אינדוקטור שדות חובה

שם*
הרשמה לניוזלטר
שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
התחילו שיחה בוואצאפ
צריכים עזרה?
היי 👋
איך אנחנו יכולים לעזור לך?